Reklamsız Sözcü

Açılışa ünlü akını

Faberss’in açılışı geçtiğimiz akşam aralarında birçok ünlü sima'nında katılımı ile Etiler'de gerçekleştirildi.
Ünal DEMİRKAYA
16:596 Nisan 2016
Açılışa ünlü akını
Faberss’in açılışı geçtiğimiz akşam aralarında birçok ünlü sima'nında katılımı ile Etiler'de gerçekleştirildi.

Lapis, opal, agat, ametist gibi taşların güzelliğini ve büyüsünü mekanlara yansıtma hedefiyle yola çıkan Faberss'in açılışı geçtiğimiz akşam aralarında birçok ünlü simanın da katılımı ile Etiler’de gerçekleştirildi.

ZEYNEP-VOLKAN-DEMİREL

Faberss'in açılışına aralarında Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Mustafa Sandal, Oktay Kaynarca, Altay, Yavuz Seçkin ve Volkan Demirel'in bulunduğu birçok ünlü isim katıldı.

FİKRET-ORMAN---ERMAN-YERDELEN

BENİM LAFIM SİZLERE DEĞİL MASABAŞI HABER YAPANLARA

Açılışa katılan Oktay Kaynarca “Mağazayı henüz dekorasyonu tamamlanmadan ziyaret ettiğimde bu taşa göz koymuştum. Lapis benim taşım. Bunu evimin en güzel köşesine asacağım Şunuda söylemeden edemeyeğim arkadaşlar magazinciler ile benim aramda bir küslük olduğu söyleniyor bakın ben sizi seviyorumsizinle alakalı bir konu değil bu , ben masa başı haber yapan arkadaşlara karşı bir tavırdır ” diyerek konuya açıklık getirdi. Ayrıca Oktay Kaynarca mağazanın girişinde bulunan Lapis taşının yanına o taşın kendisine ait olduğunu belirten bir not yazmayıda ihmal etmedi.

YAVUZ-CİNKAYA-OKTAY-KAYNARCA

ÇOCUKLARIMIN MÜZİKLE ARASI ÇOK İYİ

Geceye sonradan katılan  Ünlü  poçu Mustafa Sandal  Stüdyodan okumalardan geldiğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti ” Şu sıralar epey yoğunum okumalardan çıktım albüm bomba gibi geliyor arkadaşlar” dedi.

Son güncelleme: 09:5407.04.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp