Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amerikan sosyetesini buluşturan Türk
Amerikan sosyetesini buluşturan Türk
Amerika’da RLTYNYC şirketi ile lüks gayrimenkul sektöründe hizmet veren 23 yaşındaki Emir Bahadır, ülkede adından sıkça söz ettiriyor.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 4 Mayıs 2016 - 00:07
8

Amerika'da RLTYNYC şirketi ile lüks gayrimenkul sektöründe hizmet veren 23 yaşındaki Emir Bahadır, ülkede adından sıkça söz ettiriyor. 2014 yılında kurucu ortağı ve yöneticisi olduğu şirketiyle genç yaşında 40 yıllık şirketlerle yarışan Bahadır, verdiği davetlerle de sık sık gündeme geliyor.

9

FLORİDA'DA ÖZEL DAVET

LÜKS gayrimenkul alanında devrimci bir firma olan RLTY INTL, RTLY FL'in Toys for Boys ortaklığı ve Belvedere Vodka, Van Dutch ve Prestige Imports sponsorluğundaki açılışının şerefine özel bir geceye ev sahipliği yaptı. Bahadır, önümüzdeki günlerde açacağı Miami ofisinin tanıtımı için Island Gardens'da bulunan The Deck'te özel bir davet düzenledi. Davete Güney Florida'nın tanınmış isimleri katıldı. Genç işadamı, ortağı Yahya Uçbaşaran ile birlikte geceye ev sahipliği yaptı. Son model Lamborghini ile test sürüşü yapan misafirler davet için getirtilen özel yatları da inceledi.

57
Son güncelleme: 07:21 - 04.05.2016