Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çaba Derneği için çılgın gösteri
Çaba Derneği için çılgın gösteri
‘DÜNYANIN en çılgın gösterisi’ sloganıyla sahnelenen görsel şölen ‘Fuerza Bruta’, önceki akşam Volkswagen Arena’da gala gecesini gerçekleştirdi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 19 Kasım 2016 - 00:41

‘DÜNYANIN en çılgın gösterisi' sloganıyla sahnelenen görsel şölen ‘Fuerza Bruta', önceki akşam Volkswagen Arena'da gala gecesini gerçekleştirdi.

7

ÇABA Genç, Vakkorama ve Power Group işbirliğiyle sahnelenen gösterinin tüm geliri ÇABA eğitim faaliyetlerine aktarıldı. Gerçek bir görsel bir şölen sunan gösteriyi çok beğendim. Teknolojiyle sanatı bir araya getiren adrenalin dolu bu özel şovu iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri izledi.

20

Esprili gece

İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler sevgilileriyle birlikte geldi. Gazetecilerin “Önce kim evlenecek?” sorusu üzerine İbrahim kendisini kastederek, “Birinci belli, ikinciyi sormak gerek” dedi. Bu arada Yağmur Tanrısevsin aileye girmiş; sevgilisi Oğuzhan'ın annesi Kıymet Hanım'la birlikte izledi gösteriyi.

19 15 14 13 9 2 3