Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Hakko’ya “Yelken Sporuna Destek Teşekkür Ödülü”
Cem Hakko’ya “Yelken Sporuna Destek Teşekkür Ödülü”
“Yelken Sporuna Destek Teşekkür Ödülü”nün 10.’ su bu yıl Cem Hakko ‘ya verildi.
Exclusive 16 Kasım 2016 - 17:37

Göcek Yat Kulübünün sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaşama geçirilen yelken okulundan yetişen genç yelkencilere destek veren kurum veya şahıslara verdiği, “Yelken Sporuna Destek Teşekkür Ödülü”nün 10.' su bu yıl Cem Hakko ‘ya verildi.

Yelkenli deniz turizmi alanında başarılı çalışmaları ile 20. yılını kutlayan E.G.G. Yachting, Göcek Yat Kulübü'nü 14 yıldır kesintisiz desteklemeye devam ediyor. Çocukların yelken sporuyla tanışması ve genç yelkencilerin yetiştirilmesini öncelikli hedef olarak tanımlayan Göcek Yat Kulübü, ortak hedefe sundukları anlamlı katkı ve öncü rolleri nedeniyle E.G.G. Yachting'e özel ödüller takdim etti.

Bu özel ödüller arasında, genç yelkencilere destek veren kurum ve şahıslara verilen “Yelken Sporuna Destek Teşekkür Ödülü”ne Vakko ve Power Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko layık görüldü. 10 Kasım Cuma günü gerçekleştirilen ödül töreninde, Cem Hakko'ya ödülü Göcek Yat Kulübü Komodoru Göker Tuncay ve Vice Komodor Onur Ugan tarafından verildi.

Kapanış gecesi, tüm ekiplere renkli ve eğlenceli anlar yaşatırken, denizlerde uzun yıllar içinde birbirine bin bir emek veren dostların, geleceğin yelkencilerine umut vermesini dileyen konuşmalarla sahnede kucaklaşmaları görülmeye değerdi.

Etiketler