Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Defne Samyeli’den ‘Ali Sunal ile aşk yaşıyor’ iddialarına açıklama!
Defne Samyeli’den ‘Ali Sunal ile aşk yaşıyor’ iddialarına açıklama!
Güzelliği ile her dönem dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Defne Samyeli Ali Sunal ile aşk yaşıyor haberleri ile alakalı Sözcü Gazetesi, Magazin müdürü Ünal Demirkaya'ya açıklama yaptı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 29 Eylül 2017 - 12:31

BU HABERDEN RAHATSIZ OLDUM KENDİMİ AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA HİSSETTİM!

Bugün bazı medya organlarında Defne Samyeli’nin Ali Sunal ile aşk yaşadığı haberleri magazin kulislerinde büyük bir yankı uyandırdı. Bu haberler üzerine Defne Samyeli, Ünal Demirkaya’ya bu çıkan iddialara yönelik açıklamalarda bulundu.

Defne Samyeli Ali Sunal ile yakın arkadaş olduklarını ve Sunal’un doğum günü partisinden bir fotoğraf paylaştığını, bunun üzerine tamamen asılsız ve hayal ürünü iddiaların ortaya çıktığını söyledi.
defnesamyel
DERNEKTE BERABER ÇALIŞIYORUZ
Defne Samyeli, ‘Ali Sunal ile arkadaşlığımız eskiye dayanıyor. Ali ile birlikte ÇABA derneğinde beraber sırt sırta çalışıyoruz. Arkadaşlık dışında Ali Sunal ile aramızda hiç bir şey olması söz konusu değildir. Hakkımda çıkan bu haberlere gülüp geçiyorum’ dedi

Son güncelleme: 13:36 - 29.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.