Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dinçkök’ten özel bir sergi daha
Dinçkök’ten özel bir sergi daha
Ayşegül Dinçkök’ün ikinci sualtı sergisi ‘Derin Tutku Air’in açılışı, Bodrum Ali Hakan Aykan Kültür Merkezi’nde şık bir davetle gerçekleştirildi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 12 Ağustos 2016 - 01:53

Dünyanın en nadide sualtı canlılarının yaşadığı bölgelerde çekilmiş olan fotoğraflardan oluşan sergi, seçkin konukların katılımıyla gerçekleştirildi.

9

Ayşegül Dinçkök'ün ikinci sualtı sergisi ‘Derin Tutku Air'in açılışı, Bodrum Ali Hakan Aykan Kültür Merkezi'nde şık bir davetle gerçekleştirildi.

1

Ayşegül Dinçkök, son yıllarda dalış tutkusunu destekçisi olduğu yardım kuruluşları yararına değerlendirmesiyle dikkat çekiyor. Sualtı fotoğraflarından oluşan sergisinin ikincisini önceki gün Bodrum'da açan Dinçkök, yine bir hayır işine vesile oldu. Dinçkök, sergiyle eşzamanlı çıkardığı sualtı fotoğraflarından oluşan kitabının satışından elde edilecek geliri Akdeniz Koruma Derneği'nin ‘Deniz Koruculuğu' projesine bağışladı.

5 10
Etiketler