Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dördüncü kez anne olacak
Dördüncü kez anne olacak
2014 yılında sürpriz bir kararla işletmeci Tolga Gülkaya ile evlenen Özben Önal Gülkaya şu sıralar dördüncü kez anne olmanın heyecanını yaşıyor.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 4 Ağustos 2016 - 22:37

2014 yılında sürpriz bir kararla işletmeci Tolga Gülkaya ile evlenen Özben Önal Gülkaya şu sıralar dördüncü kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Eşinin işleri nedeniyle Antalya'da hayatını sürdüren Özben Önal, hamileliğinin yedinci ayında. İlk evliliğini yaptığı Emre Soyuer'den 21 yaşında Damla adında bir kızı olan Özben Hanım, Arben İçli ile olan ikinci evliğinden bebek sahibi olamamıştı. Ancak dokuz yıl evli kaldığı üçüncü eşi Çağdaş Yüksel›den 2005›te Lara, 2010›da da Alara adını verdikleri kızlarını dünyaya getirmişti.

2

Yine kızı olacak

Üç evliliğinden üç kızı olan Özben Hanım›ın, dördüncü eşi Tolga Bey›den de dünyaya gelecek bebeğinin cinsiyeti kız. Havalimanında çocuklarıyla birlikte gördüğüm Özben Önal, ekim ayında doğum yapacağını söyledi. Önal, “Bu da kız. Bir türlü erkeği tutturamadım” derken dünyaya gelecek kızının isminin Hayal olacağını söyledi.

Son güncelleme: 22:40 - 04.08.2016