Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyanın eğlencesi
Dünyanın eğlencesi
İstanbul’da kokteyl bar konseptiyle ilklere imza atan “Alexandra Cocktail Bar “ geçtiğimiz akşam özel bir davetle Roof bölümünü açtı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 3 Haziran 2016 - 15:24

Los Angeles ve New York'ta yer alan ve dünyanın en önemli celeberitylerini ağırlayan Elixir House, 3. lokasyonunu Istanbul'da kısa zamanda yakalamış olduğu kitle ve başarısı itibarı ile Alexandra Roof Top'a taşıdı. Aylar süren proje çalışmaları sonunda Alexandra Roof Top geçtiğimiz akşam İstanbul eğlence hayatına “merhaba” dedi!

Alexandra La Capria - Mete Nisari

Robin's Kitchen tarafından hazırlanan lezzetli mönü ve geceye özel hazırlanan signature kokteyller misafirler tarafından büyük beğeni topladı. Davette; yurt dışından özel olarak gelen barmenler geceye damgasını vurdu. DJ Tarık Koray' ın dj kabininde olduğu geceye aralarında; Çiğdem Kayalı, Elif Tapan, Ebru Müminoğlu ve Aydın- Reyhan Harezi gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Çiğdem Kayalı, Ebru Müminoğlu, Alexandra La Capria, Mete Nisari