Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Geleneksel alışveriş şenliği
Geleneksel alışveriş şenliği
ÇABA Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve geliri sosyal sorumluluk-eğitim projelerinde kullanılan alışveriş şenliği dün başladı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 3 Mayıs 2016 - 01:42
44

ÇABA Derneği'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve geliri sosyal sorumluluk-eğitim projelerinde kullanılan alışveriş şenliği dün başladı.

43

GERÇEKLEŞTİRDİĞİ yardım faaliyetleriyle bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği'nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl yedinci defa düzenlendi. Four Seasons Hotel Bosphorus'ta Türkiye'nin önde gelen markalarının yoğun katılımıyla gerçekleşen şenliğe hayırseverlerin ve medyanın da ilgisi büyük oldu.

45

Gazetecileri görünce şaşırdı!

Afyon'da evlenen yakın arkadaşı Mina İpeker ve Yakup Pancar'ın üç gün süren düğününden sonra İstanbul'a gelen Ana Beatriz Barros, duyup merak ettiği alışveriş şenliğine gitti. İçeride basın ordusuyla burun buruna gelen Barros, kermes alanını rahatça gezemeyeceğini anlayınca rahatsız oldu ve oradan ayrıldı.

424746
Son güncelleme: 07:12 - 03.05.2016