Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güney sosyeteyi ağırladı
Güney sosyeteyi ağırladı
19 Mayıs tatilini fırsat bilen cemiyet hayatının ünlü simaları soluğu yat turizminin gözde beldesi Göcek ve Bodrum’da aldı
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 25 Mayıs 2016 - 01:44

19 Mayıs tatilini fırsat bilen cemiyet hayatının ünlü simaları soluğu yat turizminin gözde beldesi Göcek ve Bodrum'da aldı. Havanın serin ve rüzgarlı olması nedeniyle gönüllerince denize giremediler ama güzel bir tatil geçirdiler.

53

ETHICA Hastaneleri'nin Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Murat Akdoğan, eşi Yıldız Akdoğan'la birlikte 19 Mayıs tatilini Bodrum'da geçirdiler. Yalıkavak Marina'da bulunan teknesinde eşiyle birlikte yemek yerken görüntülenen Akdoğan, kışın yorgunluğunu attığını söyledi.

56

2010 yılında SuAda'da gerçekleşen görkemli bir düğün töreniyle evlenen Moris ve Merve Kohen, dört yaşındaki oğulları Can'la birlikte Göcek koylarını gezdi. Bir ara Can'la birlikte güneşlenen Moris Kohen, oğluna bacak kaslarını çalıştıran türde germe sporu yaptırdı.

52

CEMİYET hayatının genç temsilcilerinden Kaan-Nazlı Sert, minik bebekleri Ünsal'ı anneannesi Meral Yazıcı'ya emanet ederek kısa bir tatil yaptı. Yanlarında arkadaşları da bulunan çift, marinada dinlenirken görüntülendi.