Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hacı Sabancı noktayı koydu: “Özge ile barışmamız söz konusu bile olamaz”
Hacı Sabancı noktayı koydu: “Özge ile barışmamız söz konusu bile olamaz”
Geçtiğimiz aylarda birlikteliklerine son veren Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, dün işletmeci Tolga Sezgin'in yaş günü partisinde aynı ortamdaydı. Çift birbirinden uzak durmaya özen gösterirken, Sabancı'nın yakın çevresine "Özge ile ilişkimiz kesin olarak bitti. Yeniden barışmamız söz konusu bile değil dediği öğrenildi.
Exclusive 11 Temmuz 2017 - 13:51

İşletmeci Tolga Sezgin, 40. doğum günü partisini dün gece Bebek Lucca'da ünlü isimlerin katıldığı bir partiyle kutladı. Gecede cemiyet ve magazin dünyasından birçok kişi hazır bulundu. Ama hiç şüphesiz tüm bakışlar, ayrıldıktan sonra ortak arkadaşlarının doğum günü partisinde aynı mekânda bir araya gelen işadamı Hacı Sabancı ve manken Özge Ulusoy’un üzerindeydi.

haci2
UZAK DURDULAR
Gece boyunca ikili birbirlerinden olabildiğince uzak durdu. Bazı dostları çifti barıştırmak için devreye girse de ikilinin artık yeniden barışmasına imkânsız gözüyle bakılıyor. Çok yakın çevresinden duyduğuma göre Hacı Sabancı, “Bu ilişki kesin olarak sona erdi. Bir daha asla başlamayacak. Özge ile yeniden bir araya gelmemiz söz konusu bile olamaz.” diyormuş.