Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hacı Sabancı yaza merhaba partisi verdi
Hacı Sabancı yaza merhaba partisi verdi
Hacı Sabancı yazın gelişini kutlamak üzere Kandilli'deki yalısında adından çok söz ettirecek bir partiye imza attı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 2 Haziran 2016 - 12:32

Magazin camiasının yakından tanıdığı ve katıldığı renkli etkinliklerden geçtiği fotoğraflarla takipçilerine hayatından kesitler sunan Hacı Sabancı, geride bıraktığımız günlerde Kandilli’deki yalısında bir parti verdi.

Yasemin Sengir-Dilara Ekşioğlu-Emir Bahadır-Eren Sarıoğlu-Melis-Temelli

Sevgilisi Özge Ulusoy’un da katıldığı yaza merhaba partisinde, çok sayıda konuğun yanında dansçılar da geceye renk kattı.

dansci

Boğaza nazır manzara eşliğinde verilen partinin fotoğrafları, geceye katılan isimler tarafından #hsummerparty etiketiyle paylaşıldı. Arzu Sabancı parti öncesi son hazırlıkları denetlerken çekilmiş bir kare de yine bu paylaşımlardan biri oldu.

Arzu Sabancı

İstenmeyen gelin imajından kurtulan Özge Ulusoy keyifli danslarıyla gecenin ritmine kendisini kaptırırken, gecenin başlangıcında geçilen fotoğraflardan partide, Hacı’nın annesi Arzu Sabancı’nın ve kardeşi Hakan Sabancı’nın da olduğu görülüyor.

Doğuş Çabakçor -Hacı-Hakan Sabancı

Gecede Hakan Sabancı’nın sevgilisi Aslışah Alkoçlar da vardı. Aslışah gece için tercih ettiği kıyafetiyle çekilmiş fotoğrafını parti hashtagiyle böyle paylaştı.

Aslışah Alkoçlar
Geceden paylaşılan kareler büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde yapılan yaza merhaba partisinin davetlileri ne kadar mutlu ettiğini gösteriyor.

Selhan Aloğlu -Melis Bahar- Ali Cem Resne

 

Son güncelleme: 08:34 - 03.06.2016