Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hediyeler annelere
Hediyeler annelere
Tılsım mücevher markası Bee Goddess’ten anneler günü projesi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 4 Mayıs 2016 - 15:23

Dişi enerjiyi ve Doğa Ana'nın uyanışını ‘Ona Sevginin Işığını Armağan Edin' sloganıyla kutlayan Akmerkez ve Bee Goddess, annesine hediyesini Bee Goddess'tan tercih edenler için çok özel bir koleksiyon tasarlamış. Annelere özel seçilen tılsımın kolye ve bilekliklerden oluşan özel ve sınırlı sayıdaki tasarımlar 9 Mayıs'a kadar Bee Goddess Akmerkez mağazasında satışa sunulacak.

bee-2

TANINMIŞ İSİMLER KATILDI

Son dönemde hem Türkiye'de hem de yurtdışında gurur kaynağı başarılara imzasını atan tasarımcı Ece Şirin, Petek, Venüs Yıldızı ve Kılıç koleksiyonuna ait yeni tasarımları ve limited edition parçaları, ilk kez Akmerkez işbirliği ile gerçekleştirilecek davetle mücevher tutkunlarına tanıttı.

Ceylan Atinç

 

Ünlü işletmeci ve gazeteci Dilek Birgen ev sahipliğinde gerçekleştirilen Anneler Günü davetine, Sernur Çiftçi, Esra Üstünkaya, Ahu Aysal, Ayla Öztürk, Serap Sarı, Ece Şirin, Ece Vahapoğlu, Elvan Akın Cak, Nuray Fenercioğlu, Petek Erture, Selen Görgüzel, Zeynep Germen gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimler katıldı.

 

Esra Dalmaz

 

Petek Ertüre

 

Zafer Kozanoğlu

 

Zeynep Germen