Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Köşkte hayırlı buluşma
Köşkte hayırlı buluşma
Osmanlı sanat uzmanı, koleksiyoner, ünlü iç mimar Serdar Gülgün, Bizim Çocuklarımız Derneği üyelerine evinin kapılarını açtı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 25 Mayıs 2016 - 17:17

Klasik Osmanlı tarihi eserleri ile dekore ettiği Macar Feyzullah Paşa Köşkü’nde düzenlenen bu özel VIP davetinde Bizim Çocuklarımız Derneği’nin Başkanı Sinem Nefesoğlu da misafirlerini ağırladı ve tek tek ilgilendi.

sinem-nefesoglu-(2)

Serdar Gülgün, köşke hayran kalan konukları en ince ayrıntısına kadar anlatarak köşkün her köşesini gezdirirken misafirler de Delicious Cetring’in sunumlarıyla güzel ve bilgi dolu bir gün geçirme imkanı buldu.

Altın Mimir

Günün sonunda ise Dernek Başkanı Sinem Nefesoğlu derneğe katkılarından dolayı Serdar Gülgün’e ve birbirinden leziz sunumlarıyla Delicious Cetring firması sahipleri Rakel Gülnihal ve Beti Ruso’ya teşekkür plaketi verdi.

Beti Ruso, Rakel Gülnihal

Tarihi köşk hakkında hem bilgi alan hem de arkadaşları ile güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşayan bayanlar da derneğe bağışta bulundular. Tüm geliri Bizim Çocuklarımız Derneği’ne bağışlanan bu özel davetten sonra bu tür sanatsal ve kültürel etkinliklerin devam edeceğini bildiren Başkan Sinem Nefesoğlu dernek üyelerine ve katılımcılara da ayrıca teşekkür etti.

Burcu HattatGünnur ÇekmeceliHülya KalyoncuNaim ArnasSevim SaralSuzan ToplusoyTunay Ekşi
Son güncelleme: 14:53 - 01.06.2016
Etiketler