Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Minik kalpler için anlamlı gece
Minik kalpler için anlamlı gece
İş ve cemiyet hayatının ünlü simaları, önceki gece Minik Kalplerle Elele Derneği’nin balosunda buluştu. Gecede Kenan Doğulu konser verdi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 28 Mayıs 2016 - 01:32

İş ve cemiyet hayatının ünlü simaları, önceki gece Minik Kalplerle Elele Derneği'nin balosunda buluştu. Gecede Kenan Doğulu konser verdi.

76

0-18 yaş grubu bu çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek, özgüven sahibi, donanımlı bireyler olmalarını sağlamak ve geleceklerini hazırlamak hedefleriyle çalışan Mika-Der, balonun gelirini Tekirdağ'da inşa ettiği Çocuk Destek Merkezi'nde kullanacak.

82738664

DEZAVANTAJLI çocuklara yönelik hazırlanan ve temeli geçtiğimiz yıl eylül ayında atılan Mika-Der & Kenan Doğulu Kapaklı Çocuk Destek Merkezi'nin inşaatı devam ediyor. Merkeze adını veren Kenan Doğulu, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bu merkez için ücretsiz sahneye çıkarak Mika-Der balosunda konser verdi. İş, cemiyet ve sanat hayatından pek çok isim Minik Kalplerle Elele Derneği'nin (Mika-Der) Raffles İstanbul Zorlu Center'da gerçekleştirdiği 6'ncı geleneksel balosuna katılarak destek verdi. Gecenin geliri, Tekirdağ'daki merkezin inşaatında kullanılacak.

8469727165