Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Monte Carlo’da hüzünlü balo
Monte Carlo’da hüzünlü balo
HER yıl Avrupa’nın en önemli yardım etkinliği olarak temmuz ayının sonunda Monako’da düzenlenen Kızılhaç Balosu’nun dillere destan eğlencesi, bu yıl gösterişten uzaktı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 26 Temmuz 2016 - 02:45

TERÖR MAĞDURLARINA DESTEK

HER yıl Avrupa'nın en önemli yardım etkinliği olarak temmuz ayının sonunda Monako'da düzenlenen Kızılhaç Balosu'nun dillere destan eğlencesi, bu yıl gösterişten uzaktı. 68. Kızılhaç Balosu, geçtiğimiz haftalarda Nice'te yaşanan terör saldırısının mağdurlarına ve yakınlarına destek amacıyla düzenlendi.

9

ÜZGÜN PRENSES

MONTE Carlo Yıldızlar Salonu'nda, Monako Prensi II. Albert ve son derece üzgün görünen eşi Prenses Charlene'in ev sahipliğinde, dünya sosyetesinden 800 seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşen balo bir dakikalık saygı duruşuyla başladı. Monte Carlo La Société des Bains de Mer'in organizasyonu olan gecede geçen yılların aksine, konuklar bu yıl dans etmedi. Lana del Rey'in şarkılarını dinleyen konuklar daha sonra havai fişek gösterisi izledi.

13 8