Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mutfakta baba var
Mutfakta baba var
Fotoğraf sanatçısı Merve Hasman Salvatori’nin 3. kişisel sergisi “Babamla Mutfakta” Eataly İstanbul’un ev sahipliğinde “Babalar Günü”ne özel olarak açılacak ve ay sonuna kadar gezilebilecek.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 30 Mayıs 2016 - 16:38

İş, sanat, moda, spor ve cemiyet hayatının önde gelen baba ve çocuklarının birlikte mutfağa girip yemek yaptıkları anların yansıdığı birbirinden renkli fotoğraflar, haziran ayı boyunca ziyaret edilebilecek. Merve Hasman Salvatori'nin “Babamla Mutfakta” adını verdiği sergi, 14 farklı fotoğraftan oluşuyor.

YEMEK SANATLA BULUŞUYOR

Merve Hasman Salvatori'nin de babası Nurettin Hasman ile ilk kez kamera karşısına geçtiği sergide yer alan isimler, reklam ve moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz ve oğlu Tibet, moda dünyasının genç yeteneklerinden Zeynep Tosun ve babası, Milli Voleybol takımının güzel oyuncularından Naz Aydemir ve babası,Türkiye Ralli Şampiyonu Orhan Avcıoğlu, sanat dünyasının başarılı isimlerinden Emre Altuğ ve oğulları Kuzey ve Uzay, genç kuşak girişimcilerin başında gelen Hakan Baş, babası ve dedesi, başarılı iş adamı Ömer Dormen ve kızları Alya ve Yasemin, gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar ve oğlu, genç reklamcı Eftalya Köseoğlu ve babası, ünlü mimar Mustafa Toner ve oğlu Emre Toner ve son olarak Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve Emre Eczacıbaşı Babalar Günü için Eataly mutfağına girerek, bir yandan en sevdikleri yemekleri yaparken bir yandan da Merve Hasman'ın objektifine de poz verdiler.

Son güncelleme: 14:45 - 01.06.2016