Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pia Hakko’nun Mikonos’ta Kızılderili çadırında düğün töreni
Pia Hakko’nun Mikonos’ta Kızılderili çadırında düğün töreni
Pia Hakko ve Kerim Yeşil'in Mikonos'ta Kızılderili çadırında düğün töreni...
Exclusive 4 Eylül 2016 - 15:00

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve Bettina Machler'in kızı Pia Hakko, Delya-Selim Yeşil'in oğlu Kerim Yeşil ile 31 Ağustos'ta düzenlenen sade bir törenle dünyaevine girmişti. Pia Hakko-Kerim Yeşil çifti, aileleri ve yakın dostlarıyla birlikte Mikonos Adası'na giderek düğünlerini adada yaptılar.

piadugun1

Hem cuma hem de cumartesi günleri düzenlenen düğün partileri birbirinden eğlenceli anlara sahne oldu. Kızılderili konseptiyle düzenlenen sahil düğününde ortamın süslemesi, Pia Hakko'nun annesi Bettina Machler ve ortağı Candan Kıramer'in sahibi olduğu B&C Atelier tarafından yapıldı.

piadugun2 piadugunson

 

3-bettina-machler-candan-kiramer

Bettina Machler-Candan Kıramer

5-Candan-Kiramer-Sernur-Ciftci-Sebnem-Capa

Candan Kıramer-Şernur Çiftci-Şebnem Çapa

Uğursuzlukları yakalayıp yok etmesi amacıyla kullanılan düşkapanı süs eşyalarıyla süslenen bir çadırın etrafında yapılan partide konuklar müzikle geç saatlere kadar eğlendi. Eski eşler Cem Hakko ve Bettina Machler, uzun bir süreden sonra ilk kez bir araya düğünde geldi. Mikonos'taki düğüne Cem Hakko'nun hayat arkadaşı Ronit Gülcan da katıldı.

emirkunt
Jaklin Guner-Ronit Gülcan-Cem Hakko

Jaklin Guner-Ronit Gülcan-Cem Hakko

 

Şebnem Çapa-Eda Taşpınar

Şebnem Çapa-Eda Taşpınar

Son güncelleme: 15:16 - 04.09.2016