Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Podyum çocuklar için renklendi
Podyum çocuklar için renklendi
TÜRK Böbrek Vakfı; Anneler Günü’nde vakfın diyaliz merkezlerinde tedavi gören böbrek hastası ailelerin çocuklarına verilecek eğitim yardımlarına kaynak sağlamak amacıyla kolları sıvadı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 11 Mayıs 2016 - 00:12

TÜRK Böbrek Vakfı; Anneler Günü'nde vakfın diyaliz merkezlerinde tedavi gören böbrek hastası ailelerin çocuklarına verilecek eğitim yardımlarına kaynak sağlamak amacıyla kolları sıvadı. Bu amaçla düzenlenen ‘Anneler ve Çocukları' adlı defile, sanat, spor ve cemiyet hayatından ünlü annelerini çocuklarıyla birlikte podyumda buluşturdu…

Masal - Hande Acar

60'LAR RÜZGARI ESTİ

TÜRK Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş himayelerinde; Selda Topal ve Tuğba Şahin'in projelendirdiği organizasyon Shangri-La Hotel'de gerçekleştirildi. Ünlü modacı Gülnur Güneş'in desteğiyle gerçekleştirilen defilede ünlü anneler ve çocukları, podyumda 60'ların rüzgarını estirdi.

Yasemin - Zeynep - Leyla Ilıcalı Diyaliz merkezinde tedavi gören hastaların çocuklarının eğitimine katkı için cemiyet hayatının ünlü isimleri çocuklarıyla birlikte podyumda mankenlik yaptı.Defilenin ardından sahneye çıkan Ayşegül Aldinç'i dinleyenler arasında annesi Süheyla Aldinç de yer aldı.Süheyla Aldinç1510
Son güncelleme: 09:05 - 11.05.2016