Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sanat dünyası Contemporary İstanbul galasında buluştu
Sanat dünyası Contemporary İstanbul galasında buluştu
Türkiye’nin çağdaş sanat alanında en iyi örneklerini sanatseverlerle buluşturan Contemporary İstanbul’un 11. yılı onuruna, Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli’nin ev sahipliğinde Frankie Istanbul’da özel bir gala resepsiyonu gerçekleştirildi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 2 Kasım 2016 - 16:43

Dünyanın en seçkin koleksiyonerleri, galeri temsilcileri, müze grupları, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri ve uluslararası basın Türkiye'de her yıl çağdaş sanatın nabzını tutan Contemporary İstanbul'a sayılı günler kala düzenlenen davette bir araya geldi.

Ali- Rabia Güreli
Gala yemeğine Atıl Kutoğlu, Emre Kurttepeli, Ahmet-Nesrin Esirtgen, Füsun Eczacıbaşı, Şirin Yalçın, Ahmet Güneştekin, Gökçe Meriçten ile sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimleri katıldı.

Dalia GARİH

11 yıldır İstanbul'u çağdaş sanat merkezi olarak konumlandıran, sanatseverleri Türkiye ile dünyanın farklı bölgelerinden çağdaş sanat eserleri ile buluşturan Contemporary İstanbul'un onuruna düzenlenen geleneksel gala resepsiyonu, uluslararası sanat dünyasının önemli isimlerine sanat ve keyif dolu bir akşam yaşattı.

Füsun EczacıbaşıHarika GÜRALİnci AKSOYNesrin - Ahmet ESİRTGENSarp - Eda EVLİYAGİLŞirin YALÇIN