Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Bilgili: Sevgilim değil arkadaşım
Serdar Bilgili: Sevgilim değil arkadaşım
Beşiktaş Spor Kulübü’nün eski başkanlarından Serdar Bilgili Bodrum'da misafirlerini ağırladı.
Exclusive 4 Eylül 2016 - 14:43

Beşiktaş Spor Kulübü'nün eski başkanlarından işadamı Serdar Bilgili, Bodrum tatilinde misafir ağırlıyor. Cumartesi akşamı ünlü Yunan şarkıcı Antonis Remos'un konserine giden Bilgili'nin yanında bir hanımefendi vardı.

serdarbilgili

Kim olduğunu merak ederek telefonla aradığım Serdar Bilgili, ‘İyi ki aradın, yanlış bir şey yazılmasını istemezdim’ diyerek, fotoğraftaki turuncu pantolonlu hanımefendi için; “arkadaşımın adı Seren Shvo, sevgilim değildir. Kendisi benim New York'tan çok yakın dostum” dedi. Bilgili, konserin ertesi günü de yurtdışından gelen misafirlerini teknesinde ağırladı. Extreme adlı lüks motor yatında yurtdışından gelen misafirleriyle ilgilenen Bilgili, fotoğraf tutkunu olduğunu da kanıtladı. Elindeki fotoğraf makinesiyle evli çift misafirlerini ve bebeklerini fotoğraflayan Bilgili, daha sonra çektiği fotoğrafları konuklarına da gösterdi.

serdar
Son güncelleme: 15:24 - 04.09.2016