Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevgi ve güvenle büyüsünler diye…
Sevgi ve güvenle büyüsünler diye…
‘‘Moda Tutkusu’’ konsept yaratıcıları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün, Koruncuk Vakfı için özel tişört tasarladılar.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 27 Haziran 2016 - 11:58

Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Başak Tatlıtuğ, Neslişah Alkoçlar, Esra Oflaz, Beyza Arslan, Yasemin Özilhan ve ünlü şarkıcı Bengü, Moda Tutkusu'nun yaratıcıları Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün'ün Love my body için tasarladığı tişörtleri giyerek Koruncuk vakfına destek verdi. Ünlü isimler, bu özel geceyle ilgili duygularını da paylaşmaktan çekinmedi.

bengu-sli

Bengü; Koruncuk vakfı yararına tasarlanan tshirt koleksiyonunu Moda Tutkusu ile Love my body işbirliğinin harika sonuçlarından biri olarak değerlendiriyorum. Böylesine anlamlı bir projede yer alabilmek beni çok mutlu etti. Her moda sever koleksiyondan seçeceği bir parça ile stilinde bu mutluluğu taşıyabilir.

Başak Dizer; Moda Tutkusu by Love my body koleksiyonu jean'e yepyeni bir duruş kazandırdı.Bu harika işbirliğinin sorumluluk duygusu sonucunda Koruncuk Vakfı yararına tasarlanan tshirt koleksiyonundan satın alarak stilinize dokunduğunuz her bir ürün Koruncukların tebessümüne etki edecek . Bu anlamda koleksiyon günün her anı giyilebilecek en keyifli ve değerli tshirtleri içeriyor.

burcu-esmersoy-ic

Burcu Esmersoy; Markaların işbirliktelikleri son günlerde moda dünyasında oldukça popüler. Moda Tutkusu ve Love my body'nin toplumsal değer yaratmak adına yeni sezon koleksiyonlarında Koruncuk Vakfı için tasarladıkları tshirtler; bu işbirlikteliklerini daha anlamlı kılınabileceği gerçeğini doğruluyor. Geleceğimizin temsilcisi olacak çocuklar için oluşturulan anlamlı projede yer almaktan gurur duyuyorum.

neslisah-alkoclar

Neslişah Alkoçlar; Gerçekten anne olduğunuzda bir kez daha anlıyorsunuz “Her çocuğun sevgi ve güvenle büyümesi gerektiğini.” Bu noktada Moda Tutkusu by Love my body koleksiyonununda Koruncuk Vakfı için özel tasarlanan tshirtler anneler ve tüm toplum için oldukça değerli. Böylesi değerli bir projenin heyecanına katılmak son derece duygusal ve keyif vericiydi.ozge-ulusoy-ic

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) korunma ihtiyacındaki çocuklarımıza, sağlıklı, sevgi dolu bir yaşam ve eğitim olanağı sunarak onları geleceğimiz için topluma faydalı bireyler olarak yetiştiriyor. Her çocuk sevgi ve güvenle büyümeli sloganıyla tasarımlar yapan Moda Tutkusu'nun tişörtleri gelirinin bir kısmının Koruncuk Vakfı'na bağışlanmak üzere, Love my body mağazalarında yardım severlerle buluşmaya devam ediyor. Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün “ Biz öncelikle her çocuğun sevgi ve şefkat görme, yeterli beslenme, sağlıklı bir ortamda yaşama, okul öncesi yaştan itibaren iyi bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda tam da bu amaca hizmet eden Koruncuk vakfı ile ortak bir proje gerçekleştiriyor olmak bizi oldukça heyecanlandırıyor. Umuyoruz ki tasarladığımız tişörtler ile pek çok çocuğa dokunabileceğiz” dedi.