Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyete bayram tatilinde Göcek’te
Sosyete bayram tatilinde Göcek’te
19 Mayıs tatilini hafta sonuyla birleştiren İstanbul cemiyet hayatının tanınmış simaları, soluğu Göcek’te aldı. Yat turizminin en sevilen destinasyonlarından olan Göcek’te ünlüler havanın serin olması nedeniyle montlarıyla oturdukları teknelerinde dost sohbetleri yapıp partilere katıldılar. İşte Göcek’ten renkli kareler…
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 22 Mayıs 2016 - 23:46

Gençlerin tekne turu

17

TATİLLERİNİ çoğunlukla birlikte geçirmeye özen gösteren yakın arkadaşlar Sinan Kosif, Cihan Kosif, Mehmet Gamgam ve Burak Hatipoğlu, eşleriyle birlikte Göcek'teydi. Gruba öğleden sonra saatlerde Ömer Malaz ve Taha Tatlıcı'nın da eklenmesiyle teknenin üzerinde keyifli bir sohbet yaşandı.

Kalabalık gruba katılmadan önce kendi teknelerinde görüntülenen Sinan Kosif'in eşi Melda Kosif ve Cihan Kosif'in eşi Hale Kosif, küçük çocuklarının havlularını asarken güzel bir aile bağı örneği sergiledi. Eltiler, sohbet ederek birbirlerine yardım etti.

Son güncelleme: 08:16 - 23.05.2016
Etiketler