Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Survivor’ İbrahim, Şeyma’nın hocası çıktı
‘Survivor’ İbrahim, Şeyma’nın hocası çıktı
Gönüllüler takımında yarışan İbrahim Giydirir, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı’nın dövüş hocası çıktı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 3 Mayıs 2016 - 01:37

‘SURVIVOR' yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan İbrahim Giydirir, Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın dövüş hocası çıktı. Dominik'te gerçekleşen ‘Survivor'da ben Gönüllüler takımını destekliyorum. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta sonu Dominik'ten yayınlanan ‘Üç Adam'a konuk olmuştu. Ilıcalı, canlı yayında şimdiye kadar yapılan yarışmalarda seçici olduğunu ve çoğunlukla da sevdiği, kanının kaynadığı insanları yarışmalara seçtiğini söylemişti. Hatta çok sevdiklerini işe aldığını bile anlatmıştı. Mesela ‘Var mısın, Yok musun' yarışmacılarından Mevlüt ve Aydın, ‘Survivor' personeli olarak görev yapıyor. Acun Ilıcalı bu yüzden sevgilisi Şeyma Subaşı'nın özel dövüş hocası olan İbrahim Giydirir'i de sevmiş olacak ki yarışmaya almış. İyi ki de almış… Muay Thai dövüşçüsü olan İbrahim Giydirir, 1.93 boyunda. Çıktığı 22 kick boks maçının 7'si nakavt ile olmak üzere 19'unu kazandı, 3 kez kaybetti.

41

Kızı Melisa ile birlikte Dominik'te tatil yapan Şeyma Subaşı, hocası İbrahim yarışmacı olduğu için İstanbul'dan gelen özel antrenman hocası Yasin Akkaya ile çalışıyor. Bakarsınız seneye de Yasin Akkaya ‘Survivor' yarışmacısı olur.
39

Son güncelleme: 11:55 - 03.05.2016