Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatilciler böyle döndü
Tatilciler böyle döndü
Beş günlük tatili fırsat bilerek Göcek, Çeşme ve Bodrum’a giden ünlü isimlerin İstanbul’a dönüşlerinde ŞIK ekibi de İstanbul Atatürk Havaalanı’ndaydı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 25 Mayıs 2016 - 01:41

Beş günlük tatili fırsat bilerek Göcek, Çeşme ve Bodrum'a giden ünlü isimlerin İstanbul'a dönüşlerinde ŞIK ekibi de İstanbul Atatürk Havaalanı'ndaydı. Ünlüler bu tatilin kendilerine çok iyi geldiğini belirterek işlerinin başına döndüklerini söyledi.

585957

Baba şefkati

AKKÖK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ayça Dinçkök, sevgilisi Deniz Somersan ve oğlu Orman'la birlikte tatilde şehirden kaçanlar arasındaydı. Uçaktan indikten sonra araçlarının gelmesini beklerken havanın serin olduğunu gören Deniz Somersan, üzerindeki hırkayı çıkararak oğlunun üzerine örttü.

5455

Dinlendik

‘Topkapı Saraylar Müzesi – Yıldız Porselenleri' kitabının imza gününü gerçekleştirdikten sonra eşi Cem Kalyoncu ve kızlarıyla birlikte tatile çıkan Yrd. Doç. Dr. Hülya Kalyoncu, güzel bir tatil geçirdiğini söyledi.

5051

Ailesiyle birlikte tatil dönüşü görüntülenen Mustafa Sandal, tatilin güzel geçtiğini söyleyerek; “Biz artık klasik bir şekilde Göcek'teydik” dedi.

4849

Sinan ve Melda Kosif, kızları Melina ve Mayla'yla birlikte Göcek'te tekne tatili yaptı.

Son güncelleme: 08:00 - 25.05.2016