Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerden şampiyonluğa kartal pençesi
Ünlülerden şampiyonluğa kartal pençesi
ÖNCEKİ akşam Osmanlıspor’u 3-1 yenerek ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ın maçına ünlü yağdı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 17 Mayıs 2016 - 06:42

ÖNCEKİ akşam Osmanlıspor'u 3-1 yenerek ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş'ın maçına ünlü yağdı. Vodafone Arena'da oynanan şampiyonluk maçına iş ve cemiyet hayatının önde gelen temsilcilerinin yanı sıra sanat ve magazin dünyasının tanınmış yüzleri de siyah-beyaz formalarını giyerek geldiler. 90 dakika boyunca statta heyecanlı anlar yaşayan Beşiktaş taraftarları, 3-1'lik skor karşısında çok mutlu ayrıldı. Stada girerken de çıkarken de ünlüler Beşiktaş'ın simgesi haline gelen kartal pençesi hareketini yaparak basın mensuplarını selamladı.

81

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olarak bilinen Hacı Sabancı, maçı Vodafone Arena'daki locasında babası Ömer Sabancı ve sevgilisi Özge Ulusoy'la birlikte izledi.

76

Maç çıkışında Özge Ulusoy, baba-oğuldan ayrılarak Reina'ya gitti. Hacı Sabancı da babasını aracına kadar geçirdikten sonra Reina'ya giderek Özge'yle birlikte eğlendi.

84

Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver, Beşiktaş formalarıyla kartal pençesi hareketini yaparken çektikleri fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı.

75

Raffi Portakal kartal pençesi yaparak poz veren isimlerden…

80

Reha Muhtar, ikiz çocukları Mina Deniz ve Poyraz Deniz'i maça getirdi. Yavru kartallar çok mutluydu.

78798283
Son güncelleme: 08:08 - 17.05.2016