Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Unutulanlar için ikinci bir şans
Unutulanlar için ikinci bir şans
Ayşe Tolga'nın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte sosyetenin ünlü isimleri boy gösterdi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 5 Ekim 2016 - 14:06

Samsung Electronics, yeni Samsung AddWash Akıllı Kapak Teknolojisine sahip çamaşır makinesini, oyuncu ve iyi yaşam danışmanı Ayşe Tolga'nın ev sahipliğindeki etkinlikle sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerine tanıttı.

toplu-ic

Hediyenizvar.com'un kurucusu Tuba Peksayar tarafından organize edilen etkinliğe, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simalarından Pınar Altuğ, Ayşe Kucuroğlu, Heves Ekinci, Gülbin Simitçioğlu, Müge Arnas, Av.Gülgün Çavuşoğlu, Sinem Güven, Zafer Kozanoğlu, Saba Tümer, Buket Taşdelen, Deniz Berdan, İsmet Alpagut, Burcu Karabacak, Gülgün Çavuşoğlu, Melis Murathanoğlu, Saba Tümer gibi isimler katıldı.

burcu-karabacak-ic

Burcu Karabacak

YOGA EGZERSİZİMİ BİLE TAMAMLAYABİLİYORUM

Sağlıklı yaşam sırrının, “stresi hayatımızdan çıkarmaktan geçtiğine” işaret eden Ayşe Tolga, “Küçük bir kızım olduğu için evde düzenli olarak çamaşır yıkanıyor. Makinenin kapağını kapattıktan sonra unuttuğum bir parçayı fark ettiğimde mutsuz oluyordum. Addwash sayesinde çamaşır makinemi istediğim zaman durduruyorum ve dışarıda kalan çamaşırlarımı ekliyorum. Böylece herhangi bir çamaşırı unutma endişesinden ve stresinden kurtuldum” dedi.

deniz-berdan-ic

Deniz Berdan

Sessiz çalışma özelliği sayesinde huzurla yoga egzersizimi tamamlayabiliyorum. Bununla birlikte akşam gideceğim bir etkinlik için istediğim kıyafeti 15 dakikalık hızlı yıkama programı ile yıkayarak hemen hazır hale getirebiliyorum” diye sözlerine ekledi.

ayse-kucuroglu-ic

Ayşe Kucuroğlu

hande-sezer-pekcan-ic

Hande Sezer Pekcan

heves-ekinci-ic

Heves Ekinci

nuray-fenercioglu-ic

Nuray Fenercioğlu

meral-yazici-ic

Meral Yazıcı

Son güncelleme: 14:11 - 05.10.2016