Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Baoli’yi keşfe çıkın
Baoli’yi keşfe çıkın
Miami gece hayatının en önemli yerlerinden birisi olan Baoli’ye ilk ziyaretimi, Cannes’daki şubesinde gerçekleştirmiştim.
Ebru ERBERDİ
Gurme 12 Mart 2016 - 12:08

Muhteşem bir gece kulubü olması bir kenara, sunduğu harika lezzetler ve özellikle hazırlanan sushi'ler beni kendilerine deyim yerindeyse aşık etmişti. Miami'deki Baoli bu yüzden merak ettiğim yerler arasındaydı ve buraya adım attığım anda büyülendim ve Amerikan ruhunun hakim olduğu o meşhur bar ortamını burada deneyimleme fırsatı buldum. Buraya istediğiniz saatte gelebilirsiniz, zira siz ne zaman gelirseniz gelin eğlenceyi kaldığı yerden yakalıyorsunuz ve anında eğlenmeye başlıyorsunuz. Envai çeşit kokteyl seçeneği ise işin tuzu biberi.

TROPİK VE EGZOTİK BİR ATMOSFER

İçeriye girmeden önce uzun ve dar bir koridordan geçiyorsunuz ve kulubün tam göbeğine adım atmadan önce nasıl bir manzarayla karşılaşacağınıza dair asla hiçbir fikir üretemiyorsunuz. Içeri girdiğiniz anda neredeyse kendinizi tropik ve egzotik bir ortamda buluyorsunuz ve ABD'nin en güzel yanlarından birisini, yani misafirperverliği burada birebir yaşıyorsunuz. Çalışanların hepsi sizi güleryüzle karşılıyor ve kendinizi çok iyi hissettiriyor.

Baoli eğlencenin kalbi olunca, haliyle genç nüfusun yoğunlukta olduğu bir yer haline geliyor. Özellikle doğum günü partilerinin ve bekarlığa veda eğlencelerinin çoğunlukta olduğu genç kız grupları, buranın keyfini çok güzel çıkartıyor. Tabii işin sadece eğlence kısmı yok, zira Baoli size eşsiz bir menü sunuyor.

BAOLİ’DE HER YAŞTAN İNSAN VAR

Miami'de nereye adım atarsanız atın, karşınıza Guacamole sos çıkar. Malum, Baoli'de de bu sos karşınıza çıkıyor ve daha önce tattığınız Guacamole soslardan çok daha lezzetli bir şekilde damak zevkinizi zenginleştiriyor. Biz de Baoli'de harika bir dip sos ve kabak kurularıyla karnımızı doyurmaya başladık. Ardından sushi tadımları yaptık ve bir anda ne olduysa oldu ve restoran ortamı kendini karşı koyulamaz eğlencenin akışına bıraktı. Şampanyalar, pastalar, tropikal meyveler neredeyse dur durak bilmeden masalara gidiyordu.

Bu kadar eğlenceli ve enerji dolu bir yerin sadece gençler tarafından tercih edildiğini düşünmeyin çünkü neredeyse her yaştan insan Baoli'de kendine has bir eğlence buluyor ve buranın keyfini çıkartıyor. Baoli'nin sunduğu kıyafet zorunluluğuna uyup, en şık kıyafetlerinizi giydiğiniz gibi, soluğu burada alabilirsiniz.

Tabii muhakkak rezervasyon yaptırmanız gerektiğini, eğer 4 kişiden fazla olacaksanız kredi kartı bilgilerinizi istediklerini ve olur da rezervasyonunuzu iptal etmeden Baoli'ye gitmemezlik ederseniz, kredi kartınızdan kişi başı 50'şer dolar ceza ücreti kestiklerini hatırlatalım ve sizi eğlencenin akışına bırakalım.

Son güncelleme: 12:36 - 12.03.2016
Etiketler