Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acı Fest Chili&Chili’den acı sevenlere davet
Acı Fest Chili&Chili’den acı sevenlere davet
Acılı lezzetler festivali Acı Fest Chili & Chill, dsm group tarafından 13-15 Ekim 2017 tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park İstanbul’da düzenleniyor.
Gurme 2 Ekim 2017 - 11:58

Türkiye'nin önde gelen yaratıcı etkinlik ajanslarından dsm group, 13-15 Ekim 2017 tarihinde Türkiye'nin ilk ve tek acılı lezzetler festivali Acı Fest Chili & Chill'i gerçekleştirecek. ‘Gastronominin En Acı Hali’ sloganıyla KüçükÇiftlik Park İstanbul'da düzenlenecek olan Acı Fest Chili & Chill, dünya mutfağı, usta şefler, barbekü alanları, konserler, süper acı lezzetler, workshop etkinlikleri ve sokak lezzetlerini bir araya getirecek.

‘ACININ HER TÜRLÜSÜYLE TANIŞTIRACAĞIZ’

dsm group Finans ve Pazarlama Direktörü İlker Akar, bu yıl ilk kez gerçekleştirecekleri Acı Fest Chili & Chill'in nitelikli yeme içme festivalleri arasında özel bir yeri olacağını, ziyaretçilerin 100'ü aşkın markayla birbirinden farklı gastronomik deneyimi yaşayacağını ifade etti. Acılı lezzetleri sevenlerin festivalde Türkiye'nin ve dünyanın farklı ülkelerinden özel lezzetlerle ve usta şeflerle buluşacağını kaydeden Akar, üç gün boyunca İstanbulluların acının her türlüsüyle tanışacaklarını söyledi.

BALKAN EZGİLERİ EŞLİĞİNDE LEZZET

Acı Fest Chili & Chill'de festival ziyaretçileri bir dönümlük barbekü alanında geleneksel tatları ve yeni mangal lezzetlerini tadacak, konser etkinliklerinde Balkan ezgileri ve gypsy müziğini yeniden keşfedecekler. Festivalde ziyaretçiler tadına bakmanın cesaret isteyeceği süper acılı lezzetlerle de tanışacak, dileyenler acı yarışmalarına katılabilecek.

Son güncelleme: 14:32 - 02.10.2017