Betsy
Betsy
Southbeach’in en iyi otellerinden biri Betsy, Miami’ye gelen pek çok insanın radarına takılıyor.
Ebru ERBERDİ
Gurme 21 Nisan 2016 - 07:49

Sunduğu lüks ve konfor bir kenara, burada kalmayan ama burayı ziyaret eden pek çok insana farklı deneyimler yaşatıyor. Otelin bünyesinde bulunan restoranlar da bu lüks ve konfora eşlik ediyor. BLT Steak ile başlayacak olursak, Miami'nin ve hatta ABD'nin en iyi et restoranlarından birisi olarak gösterilen bir lokantayla açılışı yapmış oluruz. Laurent Tourondel önderliğindeki BLT Steak, yerel lezzetleri modern dünya mutfağına entegre ediyor. Tabii menü sadece biftek çeşitleri ve binlerce et çeşidiyle sınırlı kalmıyor.

Kahvaltılıklar, öğle yemekleri, özel sushi menüsü ve tatlı menüsü de bu lezzetleri katlıyor. Lobby Bar, Betsy'deki ikinci durağımız oluyor ve buradaki harika kokteyller ve özel şarap menüsü bizi kendine hayran bırakıyor. Betsy'ye geldiğinizde açık havada olmaya ihtiyaç duyarsanız bu iki seçeneğe alternatif olarak Rooftop Dining için Ocean Deck sizin için hazır.

Ama benim en çok tavsiye edeceğim harika kahvaltısı…South Beach kahvaltıları meşhurdur ama bu gerçekten South Beach’te yaşamanız gereken bir tecrübe…

Ebru ERBERDİ
Gurme 21 Nisan 2016 - 07:49