Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bubba Gump’da her şey karidesin etrafında dönüyor
Bubba Gump’da her şey karidesin etrafında dönüyor
Bubba Gump, deniz ürünlerini baş tacı ediyor
Gurme 29 Mart 2016 - 09:46

EBRU ERBERDİ

Deniz ürünlerini başının tacı yapan bir restorandayız bugün. Bubba Gump'ın tarihi aslında sanıldığının aksine oldukça eskiye dayanıyor. Günümüzde zincir restoran haline gelen Bubba Gump, ilk şubesini 1996'da Monterey, California'da açıyor ve o günden itibaren herkesin ilgi odağı haline gelmeye başlıyor.

Açıldığı günden beri, oldukça basit bir şirket olmayı kendine hedef olarak belirleyen Bubba Gump, bunu oldukça iyi başarıyor ve ilk günkü hedefi olan ideal deniz ürünlerini servis etmeyi o günden itibaren pes etmeden devam ettiriyor. İnsanların yemek yerken eğlenebileceği ve ortamın keyfini süreceği bir yer olarak Bubba Gump, Miami'nin de en revaçta restoranlarından birisi olarak radarımıza takılıyor.

Restoranda tek bir şey ön plana çıkarılıyor, o da yemeğin kendisi. Karides bu restoranın baş tacı ve her şey karidesin etrafında dönüyor. Adından mütevellit, Bubba Gump Shrimp Co. Bugün elde ettiği ünü, servis ettiği lezzetli karideslere borçlu. Menüdeki lezzetleri tek tek tattığınızda, sanki başka bir yerde yediğiniz karides artık size lezzetli gelmiyor ve tekrar tekrar buraya gelmek istiyorsunuz, restoran sahiplerinin de istediği şey tam da bu oluyor. Karidesle birlikte gelen lezzetleri de deneyimlediğinizde ve masanızda özel olarak hazırlanan margharita'lardan içtiğinizde, Bubba Gump'a bir kez daha aşık olacaksınız. Benim favorim hindistan cevizli karides ve meksika birasiyla yapilan margharita…