Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Monako’da lezzet turu
Monako’da lezzet turu
Monako’daki randevular için en ideal yerlerden birisi olarak kabul gören Café de Paris’teyiz.
Ebru ERBERDİ
Gurme 21 Mayıs 2016 - 10:33

Burası Avrupa'nın ruhunu ve havasını solumak için ideal yerlerden birisi, Avrupai yaşam tarzına, Monako'nun yaşam tarzına ve modern hayatına göz gezdirmek için Café de Paris biçilmiş kaftan. Parizyen bistro tarzı ve brasserie'si ile hem göze hem damağa hitap eden mekan, güzel bir öğle yemeği ya da Monako'nun kalbinde romantik bir akşam yemeği için gidilmesi gereken yerler listenizde mutlaka yer almalı.

ebru-ic-2

Sabah kahvaltısı için Avrupa'nın vazgeçilmezi krepler, öğle yemekleri için harika salatalar, makarnalar ve atıştırmalık lezzetler, ve akşam yemekleri için de balık menüsü mutlaka aklınızın bir köşesinde yer almalı. Klasik brasserie tabakları ise buranın en güzel özelliği.

ebru-erberdi-y-2

Patates kızartması, sosis ve füme etlerle süslenen tabaklar, istediğiniz ayarda pişirilen etler atıştırmalıkların en güzelini sunuyor. Akşam üzeri kokteylleri ve günlük menüleri ile Monte Carlo’nun en meşhur bresseriesi…