Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
News Cafe South Beach
News Cafe South Beach
News Cafe, Miami’nin yerleşmiş restoran kültürüne farklı bir bakış açısı getiriyor.
Ebru ERBERDİ
Gurme 21 Mart 2016 - 08:00

1988 yılının Aralık ayında Mark Soyka ve Jeffrey Davis tarafından kurulan News Cafe, Miami'nin yerleşmiş restoran kültürüne farklı bir bakış açısı getiriyor. Sahil şeridinde, hem cafe hem de kitapçı olarak hizmet veren News Cafe Art Deco Caddesi'nde yer alıyor.

 

Aslında bu ikilinin, News Cafe'yi açarken, aklında oldukça basit bir hikaye vardı: Gazetelerin satıldığı sıradan bir stand kurup bu standın etrafını birkaç kitap rafı ile tamamlamaktı. Yerel ve uluslararası yayınların bir arada yer alacağı bir mekan, arka planda kulağınıza keyifli bir şekilde gelen jazz ve klasik müzik ile birlikte size basit ama lezzetli bir menü sunuyor. Salatalar, sanvdiçler, tatlılar, taze meyve suları ve kahveden oluşan bir menüyü önünüze sunuyor. Avrupa ruhunu Amerikan kültürüyle harmanlayan bir mekan sizi bekliyor.

CAFE 24 SAAT AÇIK 

Miami Beach her geçen gün biraz daha popüler bir lokasyon olarak ün kazandıktan sonra, News Cafe de bu popülariteden nasibini aldı ve görece erişkin insanların daha çok keyif alacağı bir mekan olmaktan çıkıp, herkese hitap eden bir cafeye dönüştü.

24 saat açık olması News Cafe'nin en cazip özelliklerinden birisi. Yıllar içinde yaşadığı bu değişim, News Cafe'yi, cafe, restoran ve bar olmak üzere üç farklı mekana ayırdı ve hepsine farklı bir güzellik kattı. Bu üç farklı mekana alternatif olarak, South Beach'in güzelliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir kaldırım ve arka bahçe seçeneği de alternatifler arasına eklendi. Bu Avrupa ruhunu Amerika'nın sıcağında deneyimlemek için News Cafe'yi, rotanıza bu tarafa çevirmeye karar verdiğinizde mutlaka gidilmesi gereken yerler listenize ekleyin.