Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni Başlangıçlar
Yeni Başlangıçlar
Yeni başlangıçlar her zaman güzeldir, herkese iyi gelir, herkese yeni kapılar açar ve karşınıza çıkan bu yeni güzellikler paylaştıkça çoğalır.
Ebru ERBERDİ
Gurme 8 Mart 2016 - 09:48

Birazdan bahsedeceklerim, benim önümdeki yeni bir kapının, karşıma çıkardığı yolu anlatıyor ve siz de bu maceraya davetlisiniz.

Belki bazılarınız matbu yayınlardan beni takip ettiniz, belki gastronomi merakınıza yenik düşüp paylaştığım tarifleri evinizde denediniz, belki de gidip görme fırsatı bulduğum şehirleri ve tadına baktığım tabakları benim gözümden görüp, hayal dünyanızı geliştirdiniz. Bu yeni başlangıç, bu bahsettiğim kapı, bana, bize ve doğal olarak size yeni bir macera sunuyor. Birkaç aylığına yerleştiğim Miami'de, deneyimleme fırsatı bulacağım her türlü deneyimi paylaşmak için, aramıza ulaşması oldukça kolay bir köprü kuruyor ve bizi bu internet gazetesinde buluşturuyor.

Hikayenin giriş paragrafını, daha önce yazılarımı ve deneyimlerimi okuma fırsatı bulmayanlar için özetleyeyim: Birkaç kez gelme fırsatı bulduğum Miami, benim için pek çok farklı duyguya ev sahipliği yaptı. Her şeyden önce, oğlumu burada kucağıma aldım. Tabii beraberinde, şehri keşfetme fırsatı buldum, yerel ve global pek çok lezzeti burada tattım, ve haliyle Miami'nin tadının damağımda kaldığını hissettim.

Hal böyle olunca, bugünün işini yarına bırakmadım ve size buradan yazmaya karar verdim. Bundan böyle, burada her gün okuma fırsatı bulacağınız yazılarımı, yedi saatlik bir saat farkına karşı mücadele ederek sizinle paylaşıyor olacağım. Bu sıradışı macerada benimle birlikte heyecanlanmak, hayal dünyanızı geliştirmek ve yeni lezzetler keşfetmek için, gözünüz üzerimde olsun.

Ebru Erberdi

Son güncelleme: 13:38 - 08.03.2016
Etiketler