Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hollywood starlarının peruk tutkusu
Hollywood starlarının peruk tutkusu
Saçı yıpranan, modelini kısa yapıp sonra pişman olan, hayatında değişiklik isteyen kadınların kurtarıcı olan peruklar çok uzun yıllardan beri hayatımızda. Ama son dönemde öyle bir teknik geliştirildi ki, asla kendi saçınızdan ayırt edemeyeceksiniz... Özellikle Hollywood starlarının tercih ettiği teknik bu aralar oldukça popüler...
Hale Ceylan BARLAS
Güzellik 11 Eylül 2017 - 14:27

Kim Kardashian, Beyonce, Rihanna, Lady Gaga, Rita Ora, Kylie Jenner, Emilia Clarke, Jennifer Lopez ve daha pek çok Hollywood starı… Hepsinin beline kadar uzanan o lepiska saçlarına imrenerek bakıyoruz. Çünkü öyle dolgun, canlı ve güzel ki, insan içinden “Keşke benim de böyle olsa” diye geçirmeden edemiyor.

BEYONCE

BEYONCE

Ama ünlüler dünyasının sürprizlerle dolu olduğunu da unutmamak lazım. Zira hepsinin saçı peruk ve son teknoloji ürünler kullandıkları için de peruk olduklarını anlamanız mümkün değil.

GERÇEK SAÇLARDAN ÜRETİLİYOR

Bahsettiğimiz teknik Lace Wig yani dantel peruk… Hollywood ünlülerinin son zamanlarda vazgeçemediği bir aksesuar haline gelen peruk, gerçek saçlardan üretiliyor ve yapıştırma tekniğiyle takılıyor.

JENNIFER LOPEZ

JENNIFER LOPEZ

Cephesindeki danteller aynı saç dibi görünümü verdiği için zaten orijinal saçtan ayırt etmeniz mümkün değil… Üstelik istediğiniz gibi şekil de verebiliyorsunuz.

KIM KARDASHIAN

KIM KARDASHIAN

İster topuz yapın, ister at kuyruğu… Ülkemizde de pek çok saç satan yerde kolaylıkla bulabileceğiniz bu peruklar yurt dışında oldukça pahalı. Özellikle de ünlü isimlerin tercih ettiği peruklar. Fakat siz “İlla gerçek saç olmasına gerek yok” diyorsanız fiyatlar 300 TL’den başlıyor…

KYLIE JENNER

KYLIE JENNER

emilia-clarke

EMILIA CLARKE

lady-gaga

LADY GAGA

rihanna

RIHANNA

rita-ora

RITA ORA