Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
100’den fazla DJ, Big Burn’de 60 saat elektronik müzik yapacak
100’den fazla DJ, Big Burn’de 60 saat elektronik müzik yapacak
Aralarında Dixon, Luciano, Loco Dice, Richie Hawtin, Nicole Moudaber, Nu, Acid Pauli ve Bedouin gibi elektronik müziğin öncü isimlerinin de yer aldığı Big Burn Festivali'nde 5 farklı sahnede 60 saat elektronik müzik performansı sergilenecek.
Kültür Sanat 17 Temmuz 2017 - 14:11

Dünya elektronik müzik sahnesinin devleri, 21-22-23 Temmuz’da Suma Beach'te gerçekleşecek Big Burn Festivali için İstanbul'a geliyor. Dünyanın ve Türkiye'nin en iyi DJ'leriyle 3 gün boyunca 5 farklı sahnede 60 saat kesintisiz bir elektronik müzik festivali performansı verecek.

DÜNYANIN ÖNDE GELEN DJ’LERİ SAHNEDE

Festivale Richie Hawtin, Loco Dice, Nicole Moudaber, Dixon, Acid Pauli, Nu,Luciano ve Bedouin'in yanı sıra Argenis Brito, Dani Casarano, Felipe Valenzuela, Jeremy Olander, André Galluzzi, Anthea, Autarkic, Barnt, Boot & Tax, Isolée, Janina, Javi Redondo, Kalabrese, Lake people, Patrice Bäumel, Aex, Bu Bu, Lemurian, Nastia, subb-an, Tobi dei, Ulises, Valentino Kanzyani ve daha pek çok ünlü isim gelecek. Türkiye’den ise Aksak, Ali Gültekin, Ali Efe Dinç, Birol Giray, Can Tanca, Cervus,Cure-Shot, Ferhat Albayrak, Orkun Bozdemir, Procombo ve Tangun gibi isimler sahne alacak.