Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
24’üncü Adana Film Festivali başladı
24’üncü Adana Film Festivali başladı
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve sinemanın unutulmayan oyuncusu 66 yaşındaki Selma Güneri, 24'üncü Adana Film Festivali'nin açılışını Atatürk Anıtı'na çelenk koyarak yaptı.
Kültür Sanat 25 Eylül 2017 - 14:22

Bu yıl 24’üncü kez düzenlenen festivalin Atatürk Parkı’ndaki açılış töreninin ardından festival etkinliklerinin gerçekleştirileceği Galeria İş Merkezi yanında kurulan  Sinema ve Kültür Sanat Kasabası’nın açılışı yapıldı. Festivalin ilk gününde Adana Tiyatro Derneği’nin ‘Tiyatrolar Festivalde’ başlığıyla gerçekleştireceği atölye çalışmaları, sinema makyöz ve makyörlerinin şovları, dublör şovları, sokakta film müziği gösterileri, dans gösterileri ve canlı heykel şovları gerçekleşti.
adanafilmfestivaliETKİNLİKLER ÜCRETSİZ

Ayrıca Uluslararası Sinema Karikatürleri Sergisi, Mehmet Turgut Sinemanın Usta Yüzleri Fotoğraf Sergisi,  Dünden Bugüne Uluslararası Altın Koza Adana Film Festivali Arşiv Sergisi, Adana Ressamlar Derneği İnteraktif Atölye Çalışmaları ve Sergileri açıldı. 1 hafta boyunca faaliyet gösterecek Sinema ve Kültür Sanat Kasabası her gün saat 10.00’da açılacak, 23.00’de kapanacak.  Sinema ve Kültür Sanat Kasabası’ndaki etkinliklerin tamamı ücretsiz izlenebilecek.
(DHA)

Son güncelleme: 14:51 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.