Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
3 boyutlu müzikal Vivaldianno City of Mirrors İstanbul’da
3 boyutlu müzikal Vivaldianno City of Mirrors İstanbul’da
Barok döneminin dehası Antonio Vivaldi’nin eserlerine çağdaş bir yorum ve enerji getiren "Vivaldianno City of Mirrors’5 Kasım Cumartesi Ülker Sports Arena’da müzik severlerle buluşacak
Kültür Sanat 4 Kasım 2016 - 10:45

İtalyan Barok klasik müzik bestecisi Antonio Vivaldi'nin eserleriniyeniden yorumlayan”Vivaldianno City of Mirrors”seyirciye eşsiz 3 boyutlu bir müzikal deneyimi sunuyor. Vivaldianno, özgün ve çağdaş yorumunun yanı sıra teknolojinin sahne ve ışıklar ile birleşmesiyle izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacak.

muzikal1

500'den fazla konçerto besteleyen Vivaldi'nin eserlerinin çağdaş düzenlemelerle 3 boyutlu olarak sahnede devleştiği”Vivaldianno City of Mirrors” klasik müzikseverlerin yanı sıra her yaştan müzikseveri heyecanlandıracak.

KANSERLE MÜCADELEYE DESTEK VERENLERE YÜZDE 10 İNDİRİM

Türk Kanser Derneği'nin yürüttüğü meme kanseri hastalarına şifa olun kampanyası çerçevesinde 3853' e mesaj atarak destek verip bir mesajla kanserle mücadele fonuna 10 TL bağışta bulunanlar için “Vivaldianno City of Mirrors” biletleri %10 indirimli olacak.

muzikal2

Muhteşem bir müzikal ve görsel deneyim vaad eden “Vivaldianno City of Mirrors” İEG organizasyonuyla 5 Kasım Cumartesi Ülker Sports Arena'da müzik severler ile buluşacak. Yerinizi ayırtmak için biletler, Biletix'de.