Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘3’üncü Gece Gezmesi’nde müzik dolu bir akşam yaşandı
‘3’üncü Gece Gezmesi’nde müzik dolu bir akşam yaşandı
3’üncüsü düzenlenen 'Gece Gezmesi' etkinliği, Kadıköy ve Moda’da çeşitli mekânlarda gerçekleştirildi. Anadolu yakasında kesintisiz müzik keyfi yaşatan ve İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, alternatif müzik sahnesinin bağımsız ve güncel isimleri müzikseverlerle buluştu.
Kültür Sanat 9 Temmuz 2017 - 12:22

24. İstanbul Caz Festivali kapsamında Vodafone FreeZone desteğiyle bu yıl 3'üncüsü düzenlenen ‘Gece Gezmesi’ etkinliği, 6 Temmuz Perşembe akşamı Kadıköy ve Moda'da çeşitli mekânlarda gerçekleştirildi. Anadolu yakasında kesintisiz müzik keyfi yaşatan ve İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, alternatif müzik sahnesinin, bağımsız ve güncel müziğin en yeni ve en iyi örnekleri sunuldu.

BAĞIMSIZ MÜZİĞİN ÖNEMLİ İSİMLERİ

Bu yıl ‘Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması’ kapsamında düzenlenen ve festival içinde festival deneyimi yaşatan ‘Gece Gezmesi’ etkinliğinde Gevende, Son Feci Bisiklet, Jakuzi, Kolektif İstanbul, Kamufle Moral Band, Big Beats Big Times, Cem Tuncer Quartet, “Lahza” Cenk Erdoğan & İkiz, Çağıl Kaya Quintet, Akın Sevgör, Eskiz, Grup Ses, Hayvanlar Alemi, Yakaza Ensemble, Help! The Captain Threw Up, Tolerance Break, Özgün Semerci, Meriç Çalışan Quintet, No Land, Kaan Düzarat & Kerem Akdağ ve Ceylan Ertem gibi heyecan verici ve müziğin alternatif isimleri, All Saints Moda Kilisesi, Club Quartier, Dorock XL, Kadıköy Sahne, KargART, Living Room, Moda Sahnesi, Zor gibi Kadıköy'ün sevilen mekânlarında sahne adı…