Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
AHBAP, Anadolulu gençleri şenliğe getiriyor!
AHBAP, Anadolulu gençleri şenliğe getiriyor!
İstanbul’un köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan 'Genç Bi Şenlik ‘17'de Gripin, Can Bonomo, Kalben, Pera, Sattas, Ezhel ve Edis sahne alacak. Haluk Levent'in kurduğu AHBAP, daha önce festivale gitmemiş Anadolulu gençleri de Genç Bi Şenlik 17'ye getirecek. 
Kültür Sanat 29 Eylül 2017 - 17:27

Yılın en genç festivali; “Genç Bi Şenlik'17”, 21 Ekim Cumartesi günü Life Park’ ta düzenlenecek. Modüler Sanat Organizasyon ve Koşan Adam işbirliği ile düzenlenen ve 46 farklı liseden 70 gencin oluşturduğu Genç Bi Şenlik öğrenci komitesinin aktif rol aldığı ‘Genç Bi Şenlik ‘17’, İstanbul'da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor.

21 yaş üstünün katılmadığı etkinliklere sosyal sorumluluk, teknoloji, kültür, sanat ve spor aktiviteleri de ev sahipliği yapacak.
Festivalde internette hazırladığı ‘Nedir?’ videoları ile kısa sürede fenomen olan Burcu Bakdur, sunuculuk görevini üstlenecek. Geekyapar ekibi ve Harry Potter fanlarını bir araya getiren Mösyö Taha söyleşi yapacak.

AHBAP’TAN ANLAMLI İŞBİRLİĞİ

Bu yılki festivalin ayrıca bir sosyal sorumluluk tarafı da bulunuyor. Sanatçı Haluk Levent’in genel başkanlığında organize olan ve geçtiğimiz aylarda resmiyet kazanan AHBAP platformu ile işbirliği yapan festival, Anadolu’nun bir çok şehrinde yaşayan ve bugüne kadar böylesine büyük çapta bir festival izleme fırsatı bulamamış birçok genci Sarıyer Belediyesi’nin katkılarıyla ağırlayacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.