Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alanya Caz Günleri’ne turist akını
Alanya Caz Günleri’ne turist akını
Antalya’nın Alanya ilçesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Uluslararası Alanya Caz Günleri, Selen Beytekin'in muhteşem sahne performansıyla başladı. Festivale başta turistler olmak üzere Türkiye'nin birçok yerinden dinleyici katıldı. 
Kültür Sanat 22 Eylül 2017 - 10:36

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Uluslararası Alanya Caz Günleri, tarihi Kızılkule Meydanı’nda kurulan konser alanında başladı. Caz günlerinin ilk gününde vokalist Selen Beytekin, trompette Şenova Ülker, saksafonda Engin Recepoğlları, trombonda Bulut Gülen, piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Ozan Musluoğlu, davulda Ferit Odman eşlik etti. Yaklaşık bin 500 kişinin izlediği konsere ilçedeki turistler de yoğun ilgi gösterdi.

alanyacazfestivali
ULUSLARARASI BİR FESTİVAL

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün 14. Uluslararası Alanya Caz Günleri'ne renkli simaların olduğu çeşitli milletlerden misafirler geldiğini belirterek, “Uluslararası nitelik taşıdığını buradan da görüyorsunuz. Ve yine ülkemizin birçok şehrinden izleyiciler var. Tüm cazseverleri 4 sürecek Alanya Caz Günleri'ne bekliyorum. Ben buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve Alanya halkına da renkli ve eğlenceli bir hafta sonu diliyorum” dedi.

Alanya Caz Günleri'nin ikinci gününde Big Al & The Jokers grubu sahne alacak.

alanyacazfestivali2

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.