Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anathema’dan Türkiye turnesi!
Anathema’dan Türkiye turnesi!
Bu yıl yayınladıkları on birinci albümleri The Optimist ile isimlerinin en beklenmedik, karanlık ve deneysel yönlerini açığa vuran ambient rock topluluğu Anathema, Avrupa turnesinin hemen sonrasında Aralık ayında İstanbul, Ankara ve İzmir’de sahne alacak.
Kültür Sanat 2 Eylül 2017 - 11:48

Efsane rock gruplarından Anathema bu kez klasiklerin yanı sıra yeni parçalarla da müzikseverlerin karşısında! Vera Müzik ve Freebird Agency organizasyonu ile 16 Aralık’ta İzmir Arena'da, 17 Aralık’ta Volkswagen Arena'da ve 18 Aralık’ta Jolly Joker Ankara gerçekleşecek konserlerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Anathema, müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor.

ÇEYREK ASRI GERİDE BIRAKTI

Daniel ve Vincent kardeşler öncülüğünde, davulcu John Douglas, şarkıcı Lee Douglas, basçı Jamie Cavanagh ve davulcu / klavyeci Daniel Cardoso birlikteliğinde belki de kariyerlerinin en olgun kadrosuna ulaşan Anathema'nın tarihi çeyrek asırı geride bıraktı. Kendini keşfetme kavramını sürekli olarak en uzak limitlere taşıyan topluluk; ağır kökleri, grubun klasikleri olarak kabul edilen duygusal albümleri, cesur deneyleri ve her zaman progresif bir vizyonla yoluna devam edişleriyle müzik dünyasında tamamen eşsiz bir yere sahip. Dinleyicinin kalbinde derinlemesine çınlayan müzikleri ise kendilerine sadık hayranlarının sayılarını her geçen gün arttırmakta.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.