Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ankara Komedi Festivali başlıyor
Ankara Komedi Festivali başlıyor
Ankara Komedi Festivali, 11-26 Mart arasında başkentteki sanatseverlerin karşısında olacak.
Kültür Sanat 8 Şubat 2016 - 09:52

“En iyi ilaç gülmektir ve bu ilaca herkesin ihtiyacı var” sloganıyla yola çıkan Ankara Komedi Festivali sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

Foto: Net Gazete

Yeni komediler ve yeni yetenekler keşfetmeyi, onları kamuoyuna tanıtmayı, bunu yaparken de insanların hayatını zenginleştirmeyi hedefleyen festival, Vedat Özdemiroğlu'ndan Ayşen Gruda'ya birçok sanatçısı, Ferhangi Şeyler'den Marko Paşa Müzikali'ne kadar çeşitli oyunları ağırlayacak.

Foto: Arşiv

Festival, 11 Mart'ta Vedat Özdemiroğlu'nun 80 Dakikada Cümle Alem gösterisiyle başlayacak. Marko Paşa Müzikali ile Ayşen Gruda’nın gösterisi 12 Mart'ta, Ali İhsan Varol'un “Etimolojik Cahil Cesareti” gösterisi 20 Mart'ta izlenebilecek. Ferhan Şensoy'un Ferhangi Şeyler oyunu 25 Mart'ta sahnelenirken, festival Cemal Hünal, Neslihan Yeldan, Ruhi Sarı ve Duygu Şen'in rol aldığı “2'si 1 arada” adlı tek perdelik komediyle 26 Mart'ta sona erecek.

Son güncelleme: 10:06 - 08.02.2016