Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Artvin’den Levent Üzümcü’ye ambargo
Artvin’den Levent Üzümcü’ye ambargo
Ünlü oyuncu Levent Üzümcü, Çoruh Üniversitesi Rektörlüğünün kararını Twitter hesabından 'İptal edildi' dövizi ile birlikte duyurdu
Kültür Sanat 26 Kasım 2016 - 12:09

Levent Üzümcü’nün Artvin’deki Çoruh Üniversitesi’ne bağlı A. Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde 3 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da oynanacak, ‘Anlatılan Senin Hikayendir' adlı oyunu, üniversite rektörlüğü tarafından iptal edildi.

levent1

Levent Üzümcü, kararı Twitter hesabından ‘İptal edildi’ dövizi ile birlikte şu sözlerle duyurdu: “Çok değil, birkaç yıl öncesine kadar valiler, belediye başkanları, rektörler, oyunlarımıza gelirdi. Günümüzde ise biz o şehirde oynamayalım diye gerekçe gösterilmeden sahneler elimizden alınıyor. Tüm Artvin seyircisinden özür dilerim. Sahnelerimiz son anda elimizden alınmazsa Trabzon ya da Rize oyununa beklerim”

İLGİLİ HABERLevent Üzümcü kendisini darbeciler arasında göstermek isteyenlere sert çıktıLevent Üzümcü kendisini darbeciler arasında göstermek isteyenlere sert çıktı

Son güncelleme: 20:13 - 26.11.2016