Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aydilge’den evlilik açıklaması
Aydilge’den evlilik açıklaması
Aydilge ve Ferman Akgül, İzmir'de sevenlerinin karşısına çıktı. Keman sanatçısı sevgilisi Utku Barış ile boy gösteren Aydilge, yakın zamanda evleneceklerini açıkladı. Akgül ise solo albüm yaptıktan sonra maNga'dan ayrıldığı yönündeki yanlış algıyı bir türlü düzeltemediğinden yakındı. 
Kültür Sanat 15 Eylül 2017 - 11:24

MaviBahçe Şehre Dönüş Festivali kapsamında ünlü şarkıcı Aydilge ile Manga grubundan Ferman Akgül İzmirlilerle buluştu. Doğan Duru ile ‘Akustik Sohbetler' etkinliğinin konuğu olan Aydilge, sevenlerinin karşısına müzisyen sevgilisi Utku Barış ile çıktı. Etkinlikte yöneltilen soruları cevaplayan Aydilge, birlikte sahneye çıktığı sevgilisi için “Müstakbel kocam” dedi. Sekiz ay önce tanıştıklarını, birbirlerine aşık olduklarını ve yakında evleneceklerini açıklayan Aydilge, “Orkestramda müzik yapıyor, bana çalıyor. Düğünüme herkes davetli” dedi.

MANGA’DAN AYRILMADIM

Doğan Duru’nun diğer konuğu Ferman Akgül ise beş ay önce solo albüm çıkardığını, Manga olarak da albüm için stüdyo çalışmalarına başladıklarını anlattı. Solo albüm çıkarınca Manga’dan ayrıldığı düşünülen Ferman Akgül “Solo albüm yapınca, Manga grubundan ayrılmadığımı bir buçuk yıl boyunca kimseye anlatamadım. Genelde karamsar şarkılara ve yazdığım şarkıya klip çekmeyi seviyorum. Daha iyi hayal kurabiliyorum” dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.