Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ekşi Elmalar’a ekşi gala
Ekşi Elmalar’a ekşi gala
Ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın geçtiğimiz hafta vizyona giren son filmi 'Ekşi Elmalar' için önceki akşam Soho House'da özel bir gösterim düzenlendi
Kültür Sanat 2 Kasım 2016 - 13:35

Yılmaz Erdoğan’ın, geçen hafta gösterime giren son filmi ‘Ekşi Elmalar’ için özel bir gösterim düzenlendi. Başrol oyuncularının gecede yer almaması dikkat çekti. Erdoğan ise, sık sık Beşiktaş maçını izlemeye gitti… Ekşi Elmalar için düzenlenen geceye Yılmaz Erdoğan, Şükran Ovalı ve Devrim Yakut başta olmak üzere Emel Müftüoğlu, Ercan Saatçi, Revna Demirören, Elif Dürüst, Cem Davran ve eşi Hilal Davran, Demet Akbağ, Ertuğrul Özkök ve Ahmet Hakan gibi iş, sanat ve medya sektöründen tanınmış simalar katıldı.

ERDOĞAN MAÇA GİTTİ, BAŞROL OYUNCULARI GECEYE KATILMADI

Davetliler arasında yer alan Sezen Aksu, grip hastalığı nedeniyle gösterime gelemezken filmin başrol oyuncularından Songül Öden, Farah Zeynep Abdullah ve Şükrü Özyıldız’ın da gecede yer almaması dikkat çekti. Yılmaz Erdoğan, film gösterimi ile Beşiktaş-Napoli arasında oynanan Şampiyonlar Ligi maçının aynı saate gelmesi nedeniyle sık sık yan binaya geçerek maçı takip etti.

yilmaz2

Mekanı ilk terk eden Emel Müftüoğlu, filmi beğendiğini söyledi. Daha önce filmi izlediğini belirten Ercan Saati, “Çok güzel film olmuş. Bir kez daha izlemeye geldim” dedi. Demet Akbağ ise gazetecilere görüntülenmemek için hızla aracına binerek oradan uzaklaştı.

demet-ic

ŞÜKRAN OVALI GECEYE YALNIZ KATILDI

Gösterime yalnız gelen Şükran Ovalı, sevgilisi Caner Erkin’in sağlık durumunu soran gazetecilere, “Çok iyi daha iyi olacak inşallah” açıklamasını yaptı. Ovalı, filmde birlikte rol aldığı eski sevgilisi Şükrü Özyıldız ile konuşup konuşmadığı şeklindeki soruyu yanıtsız bıraktı.

sukran

YILMAZ ERDOĞAN DEDİKODULARI YALANLADI

Yılmaz Erdoğan filmle ilgili geri dönüşlerin iyi olduğunu belirtti. “Gişede bekleneni elde edemedi” söylentilerinin aksine durumdan son derece memnun olduğunu söyleyen usta yönetmen, “Söylemeye utanacağım kadar iyi reaksiyonlar var. O yüzden memnunuz. Büyük övgüler var. Seyirci beğendi, sahiplendi” diye konuştu.

emel1
Son güncelleme: 15:07 - 02.11.2016