Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
BeyoğluFest bugün başlıyor
BeyoğluFest bugün başlıyor
Beyoğlu’nda hizmet veren 300’ün üzerinde işletmenin destek verdiği büyük festival 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 18.00’de İstanbul Fransız Konsolosluğu önünde gerçekleşecek renkli açılışla başlayacak.
Kültür Sanat 25 Mayıs 2016 - 09:55

beyoglu

YÜZ BİNLERİN KATILIMI HEDEFLENİYOR

Ziyaretçi sayısının yüz elli bin rakamını bulmasının beklendiği festivale; tiyatro sahiplerinden restaurant işletmecilerine, kültür sanat kafelerinden yayınevlerine kadar geniş bir yelpazede esnaf destek veriyor. Ayrıca; oyuncular, müzisyenler, ekran yüzleri, yazarlar, sanatçılar ve Beyoğlu'na gönül vermiş her kesimden Beyoğlusever festivale katılımlarıyla destek veriyor.

ÜNLÜLERDEN DESTEK

Ünlü isimler de video katılımları ile festivali renklendirmeyi ihmal etmedi. “Beyoğlu'nda Yaşıyoruz, Beyoğlu'nu Yaşatıyoruz” sloganını söyleyerek kendileri video hazırlayan ünlüler arasında şu isimler yer alıyor:

Jehan Barbur, Levent Üzümcü, Yurdaer Okur, Celil Nalçakan ve Can Gox, Deniz Hamzaoğlu, Merve Çaloğlu, Mehmet Erdem, Nejat Yavaşoğulları, Tayfun Talipoğlu, Tolga Evren, Betül Arım, Fatih Aydın, Nez, Selen Seyven, Fatih Topçuoğlu, Barbaros Şansal, Göksel Kortay, Teoman Kumbaracıbaşı, Burcu Tatlıses, Defne Halman, Laçin Ceylan, Ersen Evren, Tayyar Işıksaçan, Monika Bulanda, Orhan Aydın, Deniz Türkali ve İTÜ Müzik Topluluğu yer alıyor.

Festival kapanışı 29 Mayıs 2016 Pazar günü düzenlenecek geniş katılımlı bir konserle gerçekleşecek.