Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Boğaziçi Üniversitesi’nden Cem Yılmaz’a anlamlı ödül
Boğaziçi Üniversitesi’nden Cem Yılmaz’a anlamlı ödül
Boğaziçi Öğrenci Temsil Kurulu ödülleri sahiplerini buldu. Usta komedyen Cem Yılmaz'a öğrenciler tarafından 'En Sevilen Mezun' ödülü verildi
Kültür Sanat 13 Nisan 2016 - 10:41

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci Temsil Kurulu (ÖTK) Ödülleri’nde Oyuncu/Yönetmen kategorisinde En Sevilen Mezun ödülüne layık görülen Cem Yılmaz, ödülünü almak üzere Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.

Oyuncu ve yönetmen kategorisine layık görülen Cem Yılmaz, ödülü almak ve öğrencilerle söyleşi için Boğaziçi Üniversitesi'ndeki programa katıldı. Program basına kapalı gerçekleşti.

“SAYISAL SORMAYIN SÖZEL SORUN”

CİHAN’da yer alan habere göre; Başarım Sensin Derneği'nin öğrencilere destek olmak amacıyla düzenlediği ve gelirinin üniversiteye bağışlanacağı etkinlikte, Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder'in yanı sıra Figen Kıral, Esen Ziyal, Yelda Güral, Çiğdem Erdem ve İpek Toplusoy gibi isimler öğrencilere burs desteği için bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen program öncesi Cem Yılmaz, basın mensuplarına “Soru almayacağım, söyleşiye geldim.” ifadesini kullandı. Basın mensuplarının ısrarı üzerine, “Sayısal sormayın, sözel sorun. Okul çok iyi ya git gide daha iyiye gidiyor. Ben buradan hiç ayrılmayacağım.” dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.