Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bora Öztoprak ve Emre Kınay’den ‘Sezen şarkıları’
Bora Öztoprak ve Emre Kınay’den ‘Sezen şarkıları’
29.'uncu kez düzenlenen ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları 12 Temmuz akşamı, Bora Öztoprak ve Emre Kınay’ı sahnesine konuk etti. İkili, Sezen Aksu'nun en sevilen şarkılarını seslendirdi.
Kültür Sanat 13 Temmuz 2017 - 12:13

Bora Öztoprak ve Emre Kınay, dün akşam ENKA Kültür Sanat, 29. Yıl Açıkhava Buluşmaları kapsamında sahne aldı. Neşeli tavırları ile seyircilere keyifli bir akşam yaşatan ikili, sahnede Sezen Aksu’nun en sevilen parçalarını yorumladı. İkili, ‘Hadi Bakalım’, ‘Tanrı İstemezse’, ‘Her Şeyi Yak’, ‘Ah İstanbul’ gibi kült haline gelen şarkıların yanı sıra; Mor ve Ötesi’nden ‘Bir Derdim Var’, Athena’dan ‘Kendi Yolumda’ gibi parçaların da yer aldığı keyifli bir repertuvar ile seyirciyi selamladı. Finalde ise Goran Bregoviç’in Kalaşnikof’unu seslendirdi.

EFSANE İSİM HALDUN DORMEN SAHNEDE

Buluşmalar, 17 Temmuz’da efsane isim Haldun Dormen'in hem yazıp hem de başrolünde oynadığı ‘Bir Zamanlar Gazinoda’ oyununu ağırlayacak. Oyun, vaktiyle herkesin gönlünde taht kuran fakat bir olay neticesinde yolları ayrılan iki eski komedyenin yeniden buluşmasını konu alacak. 18 Temmuz’da ise Kaptan Fantastik/Captain Fantastic filmi yayınlanacak.