Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bozcaada’ya yeni bir soluk: Caz Festivali
Bozcaada’ya yeni bir soluk: Caz Festivali
Bu yıl ilki düzenlenen, ancak bundan sonraki yıllarda gelenekselleşerek uzun soluklu bir festival olmayı hedefleyen Bozcaada Caz Festivali, Ayazma Manastırı'nda gerçekleşecek. 
Kültür Sanat 17 Temmuz 2017 - 16:00

Denizin, rüzgarın ve doğanın eşsiz güzelliği, Ayazma Manastır’da iyi müzikle bir araya geliyor. Bozcaada’nın kendine has doğasının da eşlik ettiği Bozcaada Caz Festivali, bugüne kadar ülkemizde gerçekleşen bir çok caz festivalinden farklı olarak ilk defa açıkhava tipi müzik festivali konseptini caz müziği ile buluşturuyor.

Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali, funk, pop, etnik, balkan, fusion ve özgür caz gibi türleri içeren geniş bir programa sahip. Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada işbirliği ile düzenlenecek festival 28 – 29 – 30 Temmuz tarihlerinde Ayazma Manastır’da gerçekleşecek.

Festivalde 3 gün boyunca sahne alacak olan isimler şöyle: 

Önder Focan & Şallıel Bros. ‘Funkbook’, Jülide Özçelik, Sebastian Studnitzky, Elif Çağlar Quartet, Ediz Hafızoğlu
‘Nazdrave’ ft. Ülkü Aybala Sunat , MadenÖktemErsönmez, Çağrı Sertel, Lara Di Lara, Selen Gülün Trio, Nilüfer Verdi
‘Latin Brazil Ensemble’, Şenova Ülker Quartet ft. Meltem Ege, Suzin Akalan, Lycian Herbs ft. Korhan Futacı, Holler My Dear, Songs From A Breeze…

bozcaadafest

 

 

Son güncelleme: 16:01 - 17.07.2017